Aktualności oświatowe

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Szanowni Państwo
Dyrektorzy i Nauczyciele,
Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Początek roku szkolnego to moment, w którym – po wakacyjnym, wolnym czasie – wszystko z powrotem nabiera harmonii i rytmu, a dźwięk pierwszego dzwonka budzi nadzieję na dobry rok.

Życzę by spełnił oczekiwania, a także okazał się spokojny i owocny.

Pierwszoklasistom, rozpoczynającym przygodę z nauką, życzę, aby szkoła była miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić, dobrze i bezpiecznie się czuć i gdzie towarzyszyć Wam będzie radość ze zdobywania wiedzy.

Wszystkim uczniom życzę, by był czasem odkrywania nowych pasji i zainteresowań, budowania wartościowych relacji koleżeńskich, a także, aby podjęty wysiłek i trud przełożyły się na Wasze wyniki, byście mogli cieszyć się zdobytą wiedzą oraz umiejętnościami.

Rodzicom i Opiekunom życzę, aby osiągnięcia dzieci były dla Was nieustającym powodem do dumy; przekonania, że dom i szkoła wzajemnie się uzupełniają, a także wspierają w rozwoju oraz wychowaniu najmłodszych obywateli Rzeczpospolitej.

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły !

Kolejny rok Państwa pracy to nowe cele, priorytety i szansa na edukacyjne osiągnięcia.
Życzę, by odczuwali Państwo szacunek ze strony środowiska, w jakim pracujecie, prawdziwą satysfakcję z tego, że wykonujecie pracę, która, choć trudna, przynosi radość i poczucie odpowiedzialności za przyszłość. W obliczu wielu zmian i nowych wyzwań życzę wytrwałości w dążeniu do współtworzenia dobrej, bezpiecznej, nowoczesnej „lubotyńskiej” oświaty.

Z wyrazami szacunku

Wójt Gminy

Ireneusz Gumkowski