Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Poniedziałek, 2024-05-20 ( Imieniny: Bazylego, Bernardyna)

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Starym Lubotyniu - Wniosek o wypłatę diety dla męża zaufania

Wniosek o wypłatę diety dla męża zaufania

Zgodnie z art. 103aa. Kodeksu wyborczego mężowi zaufania wyznaczonemu do obwodowej komisji wyborczej przysługuje dieta w wysokości 40% zryczałtowanej diety członków obwodowych komisji wyborczych. Dieta wypłacana jest wyłącznie tym mężom zaufania, którzy obserwowali głosowanie przez co najmniej 5 godzin i obserwowali cały przebieg ustalania wyników głosowania do momentu podpisania protokołu głosowania (Przewodniczący obwodowej komisji wyborczej prowadził ewidencję czasu przebywania mężów zaufania w lokalu wyborczym oraz wydał zaświadczenie). Dietę wypłaca mężom zaufania wójt po złożeniu przez nich we właściwym urzędzie gminy wniosku o wypłatę diety wraz z zaświadczeniem otrzymanym od przewodniczącego, albo jego uwierzytelnioną kopią, w terminie 30 dni roboczych od dnia złożenia wniosku.

W załączeniu do pobrania wzór wniosku o wypłatę diety dla męża zaufania. Wnioski należy składać wraz z zaświadczeniami w sekretariacie urzędu.

Formularz wniosku - plik pdf 276 kB

Autor: Andrzej Podrez

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2024-04-09 10:09przez: Andrzej Podrez
Opublikowano:2024-04-09 10:09przez: Administrator
Podmiot udostępniający: Wójt Gminy
Odwiedziny:90

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo