Aktualności gminneGospodarka odpadami

Aplikacja MPK Pure Home

Aplikacja MPK Pure Home to nowy produkt, który został przygotowany specjalnie na potrzeby naszych mieszkańców. Produkt miał swoją premierę w dniu 01.06.2020 r. i jest do pobrania za darmo w Google Play oraz Apple Store.

Oprogramowanie łączy w sobie zalety „Moich Odpadów” oraz posiada kilka dodatkowych opcji, które z całą pewnością przypadną do gustu mieszkańcom naszej Gminy. Każdego z Państwa zapraszamy do przetestowania aplikacji oraz sprawdzenia jej walorów. Aplikacja umożliwia przede wszystkim:

  • Sprawdzenie aktualnego harmonogramu odbioru odpadówapka MPK Pure Home daje sposobność do sprawdzenia terminarza zbiórki odpadów. W oprogramowaniu został on ujęty w formie tabelarycznej. Każdej z frakcji odpadów przyporządkowaliśmy ikonę w postaci worka o odpowiednim kolorze. Przytrzymanie palcem nazwy danego rodzaju nieczystości wywołuje informację o zasadach gromadzenia odpadów w jej obrębie.
  • Zapoznanie się z informacjami na temat segregacji odpadówapka MPK Pure Home zawiera słownik odpadów, który można uruchomić przesuwając palec w stronę lewej części ekranu i uaktywniając tzw. „lupę”. Użytkownicy którzy pobiorą software uzyskają dostęp do listy prawie 3000 przedmiotów wraz z ich potencjalnym przeznaczeniem.
  • Otrzymanie przypomnień o zdarzeniach z bieżącego harmonogramu odbiorów – każdemu z nas zdarzyło się zapomnieć o czymś ważnym. Bardzo często rodziło to przykre konsekwencje. W przypadku odbioru odpadów tego typu sytuacją mogą być zalegające nieczystości. Aplikacja MPK Pure Home postara się do tego nie dopuścić. Nasze oprogramowanie posiada funkcję przypomnień w postaci wiadomości typu „push”. Mieszkańcy będą mogli je uaktywnić i zdefiniować zgodnie z własnymi oczekiwaniami.
  • Zamówienie kontenera na gruz i odpady poremontowe – software, który przygotowaliśmy na zlecenie Spółki MPK Pure Home posiada funkcję zamówienia kontener na odpady z budowę czy większe prace porządkowe. Tego typu rozwiązanie jest unikalne w skali kraju i nie zbyt wielu odpowiedników. Zapraszamy do przetestowania produktu.

 

Aplikacja MPK Pure Home
Aplikacja MPK Pure Home

 

W chwili obecnej w aplikacji można znaleźć między innymi harmonogram odbioru odpadów dla: Brańszczyk, Czerwin, Dąbrówka, Jadów, Korytnica, Krasnosielc, Łochów, Łyse, Młynarze, Obryte, Olszewo – Borki, Różan, Obryte, Stary Lubotyń, Troszyn, Wąsewo oraz Mińska Mazowieckiego, Radzymina i Wyszkowa.

Linki do pobrania aplikacji: