Pożegnanie Skarbnika Gminy

Aktualności gminne

W piątek 27 lipca 2018 r.  pracownicy Urzędu Gminy w Starym Lubotyniu oraz kierownicy jednostek organizacyjnych  gminy pożegnali odchodzącą na emeryturę Skarbnik Gminy Stary Lubotyń Panią Halinę Tyszkę.

Pan Wójt Ireneusz Gumkowski wręczył kwiaty Pani Skarbnik i podziękował jej za pełną zaangażowania pracę.
– Dziękuję za wszystkie dni, które przeżyliśmy w ciągu 28–letniej pracy w samorządzie Gminy Stary Lubotyń. Jesteśmy wdzięczni za pogodne chwile i dobre rady, za profesjonalne prowadzenie spraw finansowych. 

Dziś chcemy za te piękne lata, za tą dobrą pracę gorąco i serdecznie podziękować. Dzięki Pani doświadczeniu w tworzeniu i realizacji kolejnych budżetów w Gminie Stary Lubotyń wybudowanych zostało wiele obiektów i oddano do użytku inwestycje, które przyczyniły się do poprawy warunków pracy i życia mieszkańców.

Pozostaje Pani w naszej pamięci jako pracownik kompetentny, uczynny, koleżeński, życzliwy i pracowity. Pragniemy aby pamięć o Pani pozostała nam na zawsze, by Pani do nas wracała i była miłym gościem

Dziękując Pani Halinie` wszyscy życzyli jej dobrego zdrowia, spełnienia marzeń oraz wszelkiej pomyślności na dalsze lata. Pan Wójt zapraszał do dalszych kontaktów z urzędem.