Urząd Gminy w Starym Lubotyniu

VI Gminny Bieg po Zdrowie

1 października 2017

VI edycja Lubotyńskiego Biegu po Zdrowie zgromadziła rekordową liczbę sportowców. Na starcie biegu stanęło 130 uczestników. W imprezie uczestniczyły dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych, nie mogło zabraknąć ostrowskich policjantów, którzy po raz kolejny włączyli się do akcji.

 

Organizator imprezy - lubotyńskie gimnazjum, które w ramach realizowanego programu, „Szkoła Promująca Zdrowie”, zachęcało do biegania oraz prowadzenia zdrowego stylu życia uczniów i dorosłych z terenu całej gminy.

Patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Stary Lubotyń Pan Ireneusz Gumkowski.  Przez cały czas trwania imprezy był jednym z kibiców, a na koniec wręczył zwycięzcom medale i puchary.  Wszystkim uczestnikom biegu wręczył upominki.

Nad bezpieczeństwem imprezy czuwał NZOZ Medicus w Starym Lubotyniu oraz ostrowska Policja, której przedstawiciele wzięli udział w biegu.

 

WYNIKI RYWALIZACJI:

Kategoria Szkoła Podstawowa  klasy I-III   (dziewczęta)

I miejsce – Magdalena Sachmata ze Szkoły Podstawowej w Starym Lubotyniu

II miejsce – Martyna Suska ze Szkoły Podstawowej w Starym Lubotyniu

III miejsce – Zofia Wróblewska ze Szkoły Podstawowej w Starym Lubotyniu

 

Kategoria Szkoła Podstawowa klasy I-III (chłopcy)

I miejsce – Kamil Bartkiewicz ze Szkoły Podstawowej w Starym Lubotyniu

II miejsce – Tobiasz Koziara ze Szkoły Podstawowej w Sulęcinie

III miejsce – Łukasz Bazylak ze Szkoły Podstawowej w Starym Lubotyniu

 

Kategoria Szkoła  Podstawowa  klasy IV-VI   (dziewczęta)

I  miejsce -  Karolina Sachmata ze Szkoły Podstawowej w Starym Lubotyniu

II miejsce -   Daria Bazylak ze Szkoły Podstawowej w Starym Lubotyniu

III miejsce – Patrycja Podbielska ze Szkoły Podstawowej w Starym Lubotyniu

 

Kategoria Szkoła  Podstawowa klasy IV-VI  (chłopcy)

I  miejsce -  Dominik Wojsz ze Szkoły Podstawowej w Starym Lubotyniu

II miejsce – Mateusz Gawkowski  ze Szkoły Podstawowej w Starym Lubotyniu

III miejsce – Karol Lubiejewski  ze Szkoły Podstawowej w Starym Lubotyniu

 

Kategoria  klasy VII szkoły podstawowej  i  klasy II, III gimnazjum (dziewczęta)

I  miejsce -  Kinga Bazylak ze Szkoły Podstawowej w Starym Lubotyniu

II miejsce -   Julia Duchnowska  z Gimnazjum w Starym Lubotyniu

III miejsce – Faustyna Kosewska ze Szkoły Podstawowej w Starym Lubotyniu

Kategoria  klasy VII szkoły podstawowej  i  klasy II, III gimnazjum (chłopcy)

I  miejsce – Marcin Lendzioszek kl. IIIB

II miejsce -  Jacek Czyżewski kl. IIIB

III miejsce – Klaudiusz Laskowski kl. IIIB

Kategoria OPEN

I miejsce młodszy aspirant Piotr Sobieski

II miejsce młodszy aspirant Marek Morawski

 

Klasyfikacja generalna Szkół Podstawowych klasy I-III

I miejsce - Szkoła Podstawowa w  Starym Lubotyniu

 

Klasyfikacja generalna Szkół Podstawowych klasy IV-VI 

I miejsce - Szkoła Podstawowa w Starym Lubotyniu

 

Klasyfikacja generalna gimnazjum

I miejsce - klasa IIIB

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-10-01
Data publikacji:2017-10-01
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Andrzej Podrez
Liczba odwiedzin:166